výcvikáč.cz - rss feed výcvikáč.cz - facebook
výcvikáč.cz - header

Postroj Free motion

Obrázek Typy výcviku:

Do výcvikáče vložil: Jan Hladký

Popis:

Postroj Free-Motion je vhodný pro všechny střední a velké psy na tahání. Ať už se chcete procházet a nebo vrcholově závodit v mushingu.Čím je tento postroj unikátní?

V první řadě je to unikátní konstrukce, která veškerý tah psa směřuje podél páteře. Pes má díky tomu zcela volné tělo, bez tlaku na hrudník a bez nepříjemného omezování pohybů, které je ve větší či menší míře společné pro všechny konkurenční postroje. Tento způsob rozložení tahu přináší jednu zásadní výhodu pro čtyřnohé atlety - je pro ně výrazně pohodlnější. A spokojený pes tahá rád a tahá s chutí.

Způsob rozložení tahu u postroje Free motion považuje i řada veterinářů za optimální. Free motion proto využívá mnoho fyzioterapeutů jako rehabilitační pomůcku.

Free motion je nastavitelný ve všech směrech, díky čemuž padne naprosté většině psů.

Na postroj Free motion jsou použité jen vysoce kvalitní materiály ze světa outdoorového sportu prověřené těžkými podmínkami norské přírody.

Pokud se podíváte v současné době na výsledky mistrovských závodů v mushingu, zjistíte že stupně vítězů jsou obsazeny závodníky, jejichž psi nosí právě postroj free-motion.

Postroj je vybaven vysoce kvalitními reflexními prvky od výrobce 3M. Jsou velmi odolné a i při častém užívání tyto reflexní prvky neztrácejí svoje vlastnosti.

O webu | Kontakt