výcvikáč.cz - rss feed výcvikáč.cz - facebook
výcvikáč.cz - header

Staff Spirit

Obrázek Typy výcviku:

Kraj: Středočeský kraj

http://www.staffspirit.cz/

Do výcvikáče vložil: Tereza Mikulcová

Popis:

Psí škola Staff Spirit je výcvikové středisko určené všem pejskům bez ohledu na velikost, rasu, stáří nebo čistokrevnost. Jediným kritériem pro přijetí je chuť páníčka poskytnout svému svěřenci plnohodnotný psí život, umožnit mu rozvoj psích dovedností, schopností, duše i osobnosti a trávit se svým chlupáčkem smysluplný čas, který bude bavit dvojnožce i hafany.

Naše škola vítá všechny zájemce o základní výchovu rodinného psa, pomůžeme vám vychovat vašeho pejska tak, aby váš společný život byl oboustranně spokojený. Páníčky začátečníky zasvětíme do psího myšlení a naučíme s pejskem pracovat a rozumět jeho řeči.

Pokročilým majitelům nabízíme možnost zdokonalení, přípravu ke zkouškám, nebo do výstavních kruhů, či aktivně s pejskem sportovat.

Velkou pozornost věnujeme problémovému chování psů, počínaje strachem a agresí konče. Nabízíme pomocnou ruku při řešení individuálních problémů a to i mimo školu.Pokusíme se spolu s vámi vyřešit zlozvyky vašeho svěřence a nechtěné činnosti u psa zmírnit nebo zcela eliminovat.

Pravidelně máme hodiny socializace, kde se pejsci můžou pod dohledem a v bezpečném prostoru vydovádět s ostatními psími kamarády.

Pořídili jste si psa a nemáte čas na jeho důslednou výchovu? Přesto chcete, aby váš společník nevyrůstal jako dříví v lese a časem vám víc než potěšení nepřinášel problémy? Svěřte ho našim instruktorům. Vychováme vašeho psa k základní poslušnosti, popřípadě připravíme pejska ke složení požadované zkoušky a zkoušku i s pejskem složíme.

Nemáte zájem ani o jednu z nabízených služeb, ale hledáte vhodný prostor pro své aktivity se psem ? U nás si můžete plochu pronajmout včetně vybavení.

O webu | Kontakt